top of page

webinary - czyli twoje szkolenia na żywo w internecie

Webinar, mówiąc najprościej to format szkoleniowy, który dostępny jest na żywo w Internecie. Przebiega on tak samo jak szkolenie stacjonarne. Lektor prowadzi wykład „na żywo” przekazując uczestnikom wybrane zagadnienia teoretyczne i prezentując część praktyczną. Może także udostępniać w czasie rzeczywistym swoją prezentację - w postaci slajdów czy wcześniej przygotowanego materiału video.

W czasie szkolenia prowadzący angażuje uczestników webinaru zadając pytania, na które można odpowiadać na czacie. Dzięki temu spotkanie staje się w pełni interaktywne. Po każdym szkoleniu następuje sesja pytań i odpowiedzi, podczas której można wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z omawianym tematem.

 

Webinary, poza instytucjami szkolącymi,  wykorzystywane są także przez firmy, które chcą przedstawić klientom swoją nową usługę czy produkt. 

 

Co oferujemy?

 

 

 

 

Przed rozpoczęciem transmisji


- wybierzemy najlepszy sposób realizacji (jakość transmisji, rodzaj i liczba kamer / operatorów, tło za prelegentem, forma prezentacji)
- stworzymy scenariusz webinaru
- pomożemy dostosować prezentację power point lub video do wymogów webinaru lub wykonamy ją od początku

- zapewnimy reklamę online webinaru w celu pozyskania uczestników
- wyślemy zaproszenia do posiadanej przez Ciebie lub zakupionej bazy danych, a także przeprowadzimy monitoring zgłoszeń oraz wysyłkę przypomnień przed webinarem


 

 

W trakcie transmisji

 

- dostarczymy sprzęt (komputery, kamery, nagłośnienie, oświetlenie) 
- będziemy realizować webinar na żywo oraz nadzorować go od strony technicznej


 

 

Po transmisji


- zmontujemy nagranie webinaru
- przygotujemy i wyślemy materiały do uczestników, dzięki temu przekaz z Twojego szkolenia pozostanie na dłużej w ich pamięci
- zrobimy raport z przebiegu webinaru – dowiesz się jaką skuteczność miała kampania reklamująca webinar, ile osób przybyło na webinar, a ile dotrwało do jego końca, jakie pytania zadawano prelegentowi. Przed webinarem ustalimy wspólnie parametry, które znajdą się w raporcie.

 

 

 

Nasze transmisje realizowane są bezpośrednio na profil klienta na portalu społecznościowym Youtube lub Facebook, co dodatkowo zwiększa grono zainteresowanych odbiorcow.

 

Wszystkie realizacje wyceniamy indywidualnie, w zależności od potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

bottom of page