top of page

treść

komunikacja social media

infografiki

e-mail marketing

treści reklamowe

treści na strony www

Treści, które zamieszczamy na swoich stronach internetowych czy portalach społecznościowych powinny być wiarygodne, wartościowe

merytorycznie i jednocześnie ciekawe. Stanowić one powinny formę komunikacji z klientem, odbiegającą od natarczywego, jednostronnego przekazu reklamowego. Mają przyciągać internautów na stronę, zwiększając jej pozycję w wyszukiwarkach.

 

Interesujące informacje są rozpowszechniane przez samych użytkowników sieci na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube), publikowane na branżowych blogach i forach internetowych. Dzięki temu szybko docierają do szerokiej grupy odbiorców, a firma staje się rozpoznawalna i zyskuje opinię eksperta w danej dziedzinie. Zasada jest prosta – bardziej lubimy kogoś, kto podsuwa nam ciekawe informacje,

a nie bezwartościowe treści.

 

Nasza firma oferuje redagowanie następujących treści:

Teksty na strony www, do social media czy e-mail marketingowe wzbogacamy dodatkowo o materiały graficzne, dzięki temu stają się jeszcze bardziej widoczne.

 

Marketing treści buduje długotrwałe relacje firmy z klientem, daje możliwość interakcji poprzez zamieszczanie komentarzy i co najważniejsze, przynosi korzyść obu stronom. Klient zdobywa pożądaną i przydatną wiedzę, a firma buduje świadomość marki i zdobywa zaufanie odbiorców, co ma bezpośredni wpływ na sprzedaż.

bottom of page